Odwiedź nas ze swoim dzieckiem!

Zobacz jak u nas jest. Zapisz się na cykl bezpłatnych zajęć adaptacyjnych w dogodnie dobranych termianach.

więcej...

Zyskaj darmową konsultację!

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie wtedy kiedy masz na to czas. Wysłuchamy, doradzimy, odpowiemy na każde pytanie.

Zapisz się już dziś!

Specjalnie dla Twojego dziecka stworzyliśmy przyjazne, ekologiczne otoczenie oraz atmosferę pełną troski, uwagi i życzliwości.

<>

Przygoda z Naturą to prywatne przedszkole językowe, które powstało aby zapewnić Państwu wysoką jakość usług oraz komfortowe warunki dla Państwa Dzieci. Nasza placówka jest zlokalizowana w zacisznej części Warszawy na pograniczu dzielnic Białołęka i Targówek. Nasze podstawowe cechy to:

  Pedagogika bliskości
Nasza pedagogika opiera się na założeniach komunikacji międzyludzkiej Marschalla Rosenberga - NVC, zwanej także „Językiem serca”. Czerpiemy także z pedagogiki naturalnej, pedagogiki waldorfskiej oraz psychologii rozwojowej dziecka.
  Indywidualne podejście do dzieci
Kameralność naszego przedszkola, doświadczona kadra oraz nasza pedagogika umożliwiają indywidualne postrzeganie potrzeb każdego dziecka stwarzając szansę rozwijania jego talentów.
  Naturalna dwujęzyczność
Codzienne przebywanie w środowisku dwujęzycznym, podobnie jak w dwujęzycznej rodzinie, tworzy warunki do spontanicznej nauki drugiego języka. Inspirujemy się naszymi obserwacjami dzieci z rodzin wielojęzycznych oraz metodami immersji i Total Physical Response.
  Ekologia
Oferujemy otoczenie przygotowane z myślą o potrzebach rozwojowych dziecka, gdzie zabawki są przede wszystkim drewniane i ekologiczne, przestrzeń budynku zapewnia dużo naturalnego światła, a ogród przedszkolny położony jest w cichej, spokojnej okolicy. Posiłki przygotowujemy na miejscu we własnej kuchni w oparciu o produkty ekologiczne z certyfikowanych upraw lub pochodzące od naszych zaufanych dostawców.
 • godziny pracy:
  7:00 - 18:00
 • ul. Wiśniowy Sad 7
  03-259 Warszawa, Białołęka
 • telefon:
  690 86 86 86
 • e-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.