W październiku w przedszkolu było wiele atrakcji! Zaczęliśmy od Międzynarodowego Dnia zwierząt, podczas którego przebieraliśmy się za nasze ulubione zwierzaki. Razem z Panią Anetą rozpoznawaliśmy po polsku różne, znane nam i nieznane zwierzęta. Na angielskim z Panią Paulą uczyliśmy się nowych piosenek ze zwierzętami w roli głównej. Następnie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Chleba, podczas którego Pani Karolina pokazywała nam, jak powstaje chleb, smakowaliśmy ziarna i nasze ulubione bułki. Pod koniec miesiąca Dzieci przyniosły do przedszkola Dary jesieni – porządkowaliśmy je, przeliczaliśmy i kategoryzowaliśmy.
W ramach nauki przez najmłodszych empatycznego dialogu odwiedziła nas Kicia, która pomagała nam w nazwaniu emocji przeżywanych przez nas oraz pomagała nam poradzić w sytuacjach złości i smutku.