29 marca odwiedziliśmy sensoryczny labirynt muzyczny! Każde z pomieszczeń było krainą wybranego zmysłu. Dzieciaki rozpoczęły aktywne zwiedzanie od pokoju Słuchu, w którym przygrywało im banjo, które stanowiło początek opowieści o meduzach wygrywanej na kieliszkach! Potem przedszkolaki tanecznym krokiem przeszły do pokoju Węchu, gdzie otoczył ich piękny, herbaciany zapach. Nie wiedzieliśmy, jakich wspaniałości mamy się spodziewać następnie. Labirynt sensoryczny nie zawiódł – pokój Dotyku zapewnił nam chwile znakomitego relaksu. Zmęczone przedszkolaki mogły wypocząć na ogromnej, miękkiej poduszce, a te bardziej aktywne mogły wybiegać się i wyskakać na tym nieziemsko delikatnym podłożu - prawie jak podróż w chmurach!

Ten dzień zapamiętamy na bardzo, bardzo długi czas!