Aby godnie i z uśmiechem powitać lato, które za chwilę do Nas zawita, odwiedziliśmy gospodarstwo ogrodnicze w Rysinach. Każdy przecież wie, że widok traktora, urządzeń ogrodniczych oraz cudowny zapach truskawek i kwiatów wywołuje uśmiech na twarzach Dzieci. Mieliśmy okazję własnoręcznie posadzić kwiaty, zrywać truskawki i zajadać je bez końca. Zjedliśmy również świeży, naturalny chlebek z pysznym, śmietankowym masłem oraz wypiliśmy koktajl truskawkowy. Widzieliśmy mnóstwo warzyw i owoców, dotykaliśmy je, zrywaliśmy... Na zakończenie mieliśmy czas dla siebie. Dzieci mogły pobiegać po ogromnym, zielonym ogrodzie, bawić się na placu zabaw oraz miały okazję poznać psa właściciela, który był bardzo chętny do wspólnej zabawy. Spędziliśmy mnóstwo czasu na świeżym powietrzu! To była prawdziwa Przygoda z Naturą!