„Naszą misją jest stworzenie atmosfery bliskości, wspieranie indywidualnego rozwoju dzieci oraz inspirowanie do nauki języka obcego.”

 

Przedszkole Niepubliczne Warszawa

Nasze Przedszkole zostało stworzone jako przytulny dom, który wraz z otaczającym go ogrodem stanowi zaciszny zakątek dla kameralnej grupy dzieci. W domu i ogrodzie zadbaliśmy o ekologiczne otoczenie, stanowiące, wraz ze zdrowym odżywianiem naszej własnej kuchni, ważny element harmonijnego rozwoju dziecka.

Nasza placówka jest także miejscem realizacji tego, co najważniejsze: radosnego i twórczego spędzania czasu, otwartości, funkcjonowania bez pośpiechu, bez presji na osiąganie wyników i bez rywalizacji. Okres dzieciństwa jest przede wszystkim czasem beztroski, zabawy oraz spontanicznego odkrywania otaczającego świata. To bezcenny moment w perspektywie całego życia. Wykorzystany właściwie tworzy solidny fundament dalszego rozwoju.

Ideą, którą się kierujemy, jest stworzenie rodzinnej atmosfery, w której każde dziecko doświadcza troski, uwagi i życzliwości. Pragniemy każdego dnia aktywnie uczestniczyć w odkrywaniu przez dzieci naturalnych talentów i uzdolnień, jednocześnie pozostawiając im swobodę oraz możliwość wyboru a także pobudzając do kreatywności i eksperymentowania.

Naszą misją jest również stworzenie warunków do naturalnego i przyjemnego przyswajania języka obcego czemu sprzyja okres dzieciństwa. Z tego powodu prowadzimy codzienne, różnorodne zajęcia językowe, co stwarza to dzieciom możliwość doskonałego startu do funkcjonowania we współczesnym, wielokulturowym społeczeństwie.

 • godziny pracy:
  7:00 - 18:00
 • ul. Wiśniowy Sad 7
  03-259 Warszawa, Białołęka
 • telefon:
  690 86 86 86
 • e-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.