Zapraszamy na zajęcia w kameralnej grupie dzieci do 2 lat, których celem jest pogłębienie relacji dziecka i opiekuna, zdobycie pierwszych doświadczeń bycia w grupie - wspólna zabawa i wspólny posiłek oraz  wsparcie naturalnego rozwoju dzieci. Trzonem spotkań będą aktywności sensoryczne, czasem z wykorzystaniem codziennych przedmiotów, a czasem z wykorzystaniem, bezpiecznych, spożywczych składników. Dzieci będą mogły do woli manipulować, przetwarzać formy i zdobywać cenne doświadczenia.

Spotkania ukierunkowane na rozwój dzieci, adresowane są również do rodziców i opiekunów. Aktywny udział dorosłych w zabawach, posługiwanie się materiałami, narzędziami pomaga i daje przykład najmłodszym uczestnikom. Nasze twórcze zabawy to także inspiracja do podejmowania rozwojowych aktywności w domu.

Termin: każdy wtorek

Godziny: 10.30 - 12.00

Cena: 30 zł

Zapisy poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 690 86 86 86

Info o nowych wydarzeniach na e-mail!


Zapraszamy na zajęcia dzieci od 2 roku życia oraz opiekunów, których celem jest bliższe poznanie naszego przedszkola, zabawek i pomocy, zabaw, ulubionych piosenek i wierszyków - zaprzyjaźnienie z przestrzenią i tym, co ją wypełnia, a przede wszystkim z osobami pracującymi w przedszkolu. Podczas spotkań skupimy się na dzieciach i ich potrzebach związanych ze zmianą, jaką jest bycie w nowym miejscu, a docelowo pójście do przedszkola. Podczas spotkań będziemy proponować także ciekawe zabawy sensoryczno - plastyczne, które dają dzieciom poczucie satysfakcji i przyjemności, są ważnym elementem nabywania przez dzieci poczucia bezpieczeństwa i wspierają poczucie własnej wartości.

Termin: Każdy poniedziałek

Godziny: 16.30 - 18.00

Cena: 20 zł (Pierwsze zajęcia są bezpłatne)

Zapisy poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 690 86 86 86

 • godziny pracy:
  7:00 - 18:00
 • ul. Wiśniowy Sad 7
  03-259 Warszawa, Białołęka
 • telefon:
  690 86 86 86
 • e-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.