Zapraszamy na twórcze spotkania zabawowe, na których będziemy proponować dzieciom zabawy z kolorami, fakturami, przekształcaniem formy i materii. Przemyślane zabawy oparte na różnorodnych zmysłowych doświadczeniach, pozwalające dzieciom poznawać, odkrywać, przekształcać, wykorzystywać bezpieczne materiały plastyczne na własny sposób są bardzo istotne z punktu widzenia poczucia sprawczości i budowania pewności siebie. Angażując się w zabawy ćwiczyć będziemy intensywnie małą i dużą motorykę, obcując z bogactwem niecodziennych materiałów poszerzać będziemy poczucie estetyki. Materią naszych działań będą masy plastyczne, farby wykonane ze spożywczych składników oraz nieoczywiste przybory plastyczne.

Terminy:

•   6 listopad 2018, godzina 10.30 - 12.00
  • 13 listopad 2018, godzina 10.30 - 12.00

Cena: 30 zł

rezerwuj online

Info o nowych wydarzeniach na e-mail!